Люксоптика пожертвувала 10 мільйонів гривень для ВПО Дніпропетровської області

Мережа оптик "Люксоптика" пожертвувала 10 мільйонів гривень для ВПО Дніпропетровської області. Допомогу отримали понад 10 000 українців, серед яких багатодітні родини та люди з інвалідністю, евакуйовані з зони бойових дій.

З початку повномасштабного вторгнення Дніпропетровська область стала одним з найбільших притулків для внутрішньо переміщених осіб, які були змушені тікати від жахів війни у південних та східних регіонах України. Всього область прийняла майже 270 000 осіб, серед яких багатодітні родини, особи з інвалідністю, люди похилого віку, які вимагають особливого догляду, та багато інших. Більшість з них знайшли тимчасовий дім у притулках, що були створені на базах шкіл, дитячих садків, гуртожитків підприємств і закладів освіти чи інших муніципальних приміщень.

Компанія "Люксоптика", що володіє мережею оптик по всій території України, пожертвувала 10 мільйонів гривень для закупівлі гуманітарних наборів для багатодітних родин та людей з інвалідністю, що були евакуйовані з зони бойових дій та знайшли тимчасовий прихисток у Новомосковському та Нікопольському районах Дніпропетровської області. Благодійна пожертва зробила можливим надання життєво необхідної підтримки понад 10000 внутрішньо переміщених осіб: було закуплено 183 тисячі одиниць товарів для формування пакунків з продуктами харчування та побутовою хімією. Питання логістики, розподілу та видачі допомоги взяв на себе Фонд Віктора Пінчука.

"Однією з найуразливіших груп населення є внутрішньо переміщені особи. Більшість з них опинилися в надскладних умовах – втратили рідні домівки та майно, стабільну роботу. Особливо важко тим, хто втратив годувальника та мусить дбати про дітей чи осіб з інвалідністю, – коментує Михайло Іванцов, директор з маркетингу мережі "Люксоптика". – Наша компанія, як соціально-відповідальний бізнес для якого дуже важлива гуманітарна складова, не може лишатися осторонь проблем наших громадян, тому ми продовжуємо допомагати тим, хто цього потребує найбільше".

Протягом останнього року компанія "Люксоптика" активно організовує та бере участь у благодійних проєктах. У червні 2022 року під час масованих бомбардувань Харкова компанія передала міській клінічній багатопрофільній лікарні №17 та міській поліклініці №22 лікарські засоби вартістю майже 15 мільйонів гривень. На постійній основі "Люксоптика" забезпечує окулярами, лінзами та оправами підопічних благодійного фонду "Діти героїв", що займаються допомогою дітям, чиї батьки загинули внаслідок війни. А наприкінці минулого року було перераховано 500 000 грн Всеукраїнському благодійному Таврійському фонду м. Херсон, діяльність якого наразі зосереджена на допомозі дітям війни.

Наразі в активній фазі також і новий благодійний проєкт "ЗІРкові читання в Люксоптиці" – спеціальні заходи для дітей військових та переселенців у Львові, яким українські зірки читають книжки українських авторів та спілкуються з малечею, а лікарі-офтальмологи розповідають про важливість збереження зору та надають корисні поради. У проєкті вже взяли участь співачка Анна Трінчер, фротнмен гурту СКАЙ Олег Собчук та співачка ROXOLANA.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.