Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Киць-тпрусь-мяу: 10 найкращих рекламних кампаній з котами

08 августа 2022

Виявляється, що 8 серпня святкують усесвітній День котів – його ініціатором якраз 20 років тому став Міжнародний фонд захисту тварин Animal Welfare. День котів започатковано не лише для того, щоб люди вшановували цих тварин та показували їм свою любов, а й з метою привернути увагу до проблеми безпритульних тварин. Особливе місце коти завжди посідали в модній індустрії й нерідко ставали ледь не головними героями рекламних кампаній різних брендів. Згадаємо найкращі.

Gucci весна-літо 2022

Іноді бренди не просто використовують котів у кадрі, а надихаються їхнім образом. Наприклад, у рекламній кампанії Chanel осінь-зима 2011/12 Фрея Беха Еріксен перетворилася на грайливу кішечку. Люблять ще котів у Miu Miu – вони ледь не постійно стають головними героями рекламних кампаній, що зумовлено назвою марки. Вона є омофоном котячого нявкання і дитячого прізвиська засновниці Miu Miu Міуччі Пради.

AMI осінь-зима 2019/20

Chanel осінь-зима 2011/12

Miu Miu Eau de Parfum

Givenchy осінь-зима 2017/18

Coach Holiday Campaign 2021

Stella McCartney Pre-Fall 2016
Lanvin осінь-зима 2009/10
Kate Spade Holiday Campaign 2020

Louis Vuitton x Grace Coddington Capsule Collection

Еще в разделе BRAND

Популярное