UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

#VOICESOFNATION: Ніна та Тоня Матвієнко виконують пісню «Ой, на морі»

24 июня 2022

Vogue UA разом із ЦУМ Київ продовжує #VOICESOFNATION – проєкт з участю українських артистів і зірок спорту, спрямований на промоцію української пісні й поезії та підтримку нашої країни у світі. Його наступні учасниці – Ніна та Тоня Матвієнко, які вибрали для виконання пісню "Ой, на морі".

«Пісню „Ой, на морі“ написала в селищі Неділище, Ємільчинського району Житомирської області родина Митрофана й Антоніни — моїх дідуся та бабусі. Це була найулюбленіша пісня моїх предків. А зараз і наша з мамою. Взагалі, це прекрасно, коли в спадщину залишається пісня, спадщина Матвієнків. Думаю, це найоригінальніший момент мого життя", – зазначила Тоня Матвієнко.

Довідка Vogue:

ЦУМ Київ – єдиний в Україні класичний універмаг, у якому представлені найкращі світові бренди одягу, взуття, товари для дітей і дому тощо. У портфоліо універмагу сьогодні можна побачити як імена відомих іноземних брендів – Marni, Stella McCartney, Victoria Beckham та Proenza Schouler, так і видатних українських дизайнерів – Anna October, Litkovskaya, GUDU, Frolov, Bobkova. Підтримка української моди, культури та молодих талантів завжди була серед головних цінностей універмагу. 

#VOICESOFNATION ·

Еще в разделе MUSIC

Популярное