UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

#VOICESOFNATION: Dorofeeva виконує «Ой, там на горі»

01 июля 2022

Vogue UA разом із ЦУМ Київ продовжує #VOICESOFNATION – проєкт з участю українських артистів і зірок спорту, спрямований на промоцію української пісні й поезії та підтримку нашої країни у світі. Його наступна учасниця – Dorofeeva, яка вибрала для виконання "Ой, там на горі". 

"Ой, там на горі" – легендарна народна пісня. Для мене вона особлива ще й тому, що я заспівала її вперше на День Незалежності у 30-річчя України. Спеціально до свята я надала пісні нового звучання, зробила абсолютно іншу версію й додала гітарне соло. Емоції, які я відчувала, співаючи на Олімпійському, запам’ятаю на все життя", – емоційно розповідає Надя Дорофєєва.

Довідка Vogue:

ЦУМ Київ – єдиний в Україні класичний універмаг, у якому представлені найкращі світові бренди одягу, взуття, товари для дітей і дому тощо. У портфоліо універмагу сьогодні можна побачити як імена відомих іноземних брендів – Marni, Stella McCartney, Victoria Beckham та Proenza Schouler, так і видатних українських дизайнерів – Anna October, Litkovskaya, GUDU, Frolov, Bobkova. Підтримка української моди, культури та молодих талантів завжди була серед головних цінностей універмагу. 

#VOICESOFNATION ·

Еще в разделе MUSIC

Популярное