UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

#VOICESOFNATION: DakhaBrakha виконують пісню «Ой, на Івана, та й на Купала»

06 июля 2022

Vogue UA разом із ЦУМ Київ продовжує #VOICESOFNATION – проєкт з участю українських артистів і зірок спорту, спрямований на промоцію української пісні й поезії та підтримку нашої країни у світі. Його наступні учасники – DakhaBrakha, які вибрали для виконання народну пісню "Ой, на Івана, та й на Купала".

"Ми записували цю пісню на Івана Купала. Тому вибрали за календарем. У ній ідеться про вигнання відьми з хати, а ми хочемо її екстраполювати до вигнання нечистої сили з України. Співали з вірою в перемогу України над злом!" – розповідають учасники гурту.

Довідка Vogue:

ЦУМ Київ – єдиний в Україні класичний універмаг, у якому представлені найкращі світові бренди одягу, взуття, товари для дітей і дому тощо. У портфоліо універмагу сьогодні можна побачити як імена відомих іноземних брендів – Marni, Stella McCartney, Victoria Beckham та Proenza Schouler, так і видатних українських дизайнерів – Anna October, Litkovskaya, GUDU, Frolov, Bobkova. Підтримка української моди, культури та молодих талантів завжди була серед головних цінностей універмагу. 

Еще в разделе MUSIC

Популярное