UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

«Тримайся»: у новій пісні ROXOLANA закликає підтримувати одне одного

10 мая 2022

Музика – це велика підтримка для всіх українців нині, тому українські музиканти так часто зараз тішать нас новими треками. «Тримайся» – новий життєстверджувальний трек співачки ROXOLANA, в якому вона закликає нас підтримувати одне одного, пам’ятати, що Україна є синонімом перемоги, та, звісно, допомагати Збройним силам України.

Першими пісню «Тримайся» почули українські військові, адже нині співачка їздить з виступами до військових частин ЗСУ. «Я хотіла нагадати нашим чудовим військовим і всім українцям, що ми – непереможні, – говорить артистка. – Нам усім дуже складно тепер. Прокидаючись щоранку, ми маємо докладати зусиль, щоб не розпачувати й не засмучуватися. Це дуже непросто, адже навколо стільки горя. Але водночас ми живемо в такий час, коли максимально проявляється оцей феномен нашого народу, який показує, як з кожного слова, сказаного про війну, з кожної ситуації наші люди створюють меми й жарти. І це справді дуже допомагає триматися». 

ROXOLANA

Нагадаємо, у квітні ROXOLANA запустила благодійну ініціативу “Врятуй мою мрію” для допомоги дітям-переселенцям, які через війну втратили можливість творити. Також нині співачка разом з іншими українськими виконавцями й артистами Студії “Квартал 95” бере участь у благодійних концертах, які проходять у військових частинах української армії.

Еще в разделе MUSIC

Популярное