До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Про чарівну: MONATIK присвятив нову пісню українським жінкам

Український музикант MONATIK презентує пісню "Про Чарівну". Одночасно з синглом артист випустив і відеолистівку, режисеркою якої стала номінантка на Grammy та давня подруга артиста -–Таню Муїньо.

Реклама

В композиції MONATIK оспівує чарівність кожної української сильної та водночас тендітної жінки. Цією музичною одою музикант підкреслює неймовірність українок і наголошує на те, як надзвичайно важливо, особливо у складні часи, казати жінкам про те, що вони – чарівні.

"Якщо поглибитись в те, як писалася пісня "Про Чарівну", то почав я її створювати ще у далекому 2009 році — одразу після знайомства зі своєю майбутньою дружиною). Тоді зʼявився перший куплет і приспів. Потім я залишив її на полиці з іншими ідеями, а у цьому році згадав про неї, доки сумував за сімʼєю і дописав другий куплет і "С"-частину… Мені хотілося залишити в ній той вайб першого знайомства, легкості інтриги, очікування чогось нового, чогось довгоочікуваного і в той самий час несподіваного. Під час війни складно створювати легкі, улюблені ритмічні, світлі пісні про любов. Але ж такі чари, вони ж не розчаровують, не зникають… Ця пісня — це ода кожній нашій дівчині: мамі, дружині, бабусі. Кожній сильній, сміливій, красивій, чарівній. Про чарівну завжди на часі!" – ділиться MONATIK.

Нова відеоробота була знята у приміщенні одеської "Укрпошти". Це захоплююча та могутня локація, яка ідеально підійшла для екранізації музики MONATIK режисерці кліпу Таню Муїньо. Крім своєї надзвичайної краси це місце, не дивлячись на постійні обстріли з боку країни-терориста росії, як і місто-герой Одеса, продовжує функціонувати і тримати зв’язок та листування людей між собою. Цим відео "Про Чарівну" MONATIK закриває трилогію релізів на VHS-камеру у форматі "home video", яку вони запустили разом з Таню Муіньо.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.