
Музичний фестиваль Odessa Classics цьогоріч відбудеться в Таллінні
Поціновувачі класичної музики вже звикли: щороку в червні в Одесі триває міжнародний фестиваль Odessa Classics, який став візитівкою міста. Але через повномасштабне вторгнення провести фестиваль цього року в Одесі не вдасться, принаймні не в червні. Тому фестиваль стартує в менших масштабах з 31 травня по 4 червня в Естонії – в Таллінні, Тарту й у Центрі Арво Пярт у Лауласмаа.

"Для нас дуже важливо, щоб традиція фестивалю не переривалася, – розповідає президент Odessa Classics Олексій Ботвінов. – І ми використовуємо кожну можливість на європейських сценах, щоб говорити про агресію з боку росіїї проти держави й народу України. Ми працюємо з нашими партнерами над продовженням Odessa Classics цього літа на інших європейських локаціях, сподіваємося анонсувати такі новини найближчим часом.

Фестиваль стартує вже 31-го травня в Естонському концертному залі в Таллінні за участю всесвітньо відомого британського скрипаля Данієля Гоупа, Олексія Ботвінова та Естонського національного симфонічного оркестру під керівництвом Оларі Елтса. 1-го червня, у Міжнародний день захисту дітей, брати Роман та Олександр Федюрки виступлять на Талліннському пісенному фестивалі в межах благодійного концерту. 2-го червня Майкл Гуттман і віолончелістка Цзін Чжао, а також Олексій Ботвінов дадуть концерт в Arvo Pärt Centre, названому на честь всесвітньо відомого композитора. 3-го червня фестиваль переїде до Тарту разом з Олексієм Ботвіновим та Гансом Крістіаном Аавіком, естонським талановитим скрипалем та переможцем нещодавнього конкурсу Карла Нільсена.

Для тих, хто не зможе відвідати фестиваль, влаштують відеотрансляцію через ERSO TV. Для українських глядачів перегляд усіх концертів онлайн буде безплатним. Програма та квитки доступні на сайтіwww.odessatallinn.com.
Еще в разделе MUSIC
Популярное

Світ має знати: як виживають захисники Маріуполя просто зараз

Як правильно говорити українською: позбуваємося росіянізмів

Говорити як гуцул: кілька слів та зворотів, які збагатять вашу українську

«Я маю танцювати про це»: дівчина, що втратила батька в Ірпені, присвячує йому свій виступ на міжнародних змаганнях

The Rasmus переспівали пісню Stefania українського гурту Kalush Orchestra

Дружина бійця «Азову» — про зустріч із Папою Римським та напружену ситуацію на «Азовсталі»

10 фільмів про Другу світову війну, які висвітлюють події з різних сторін

Буковинський кептар і гуцульський сердак: все про костюми Kalush Orchestra на «Євробаченні – 2022»

Kalush Orchestra закликали світ врятувати захисників Маріуполя та Азовсталі

Історія червоної сукні Valentino

Портрет нації: як жили на Закарпатті 100 років тому

Етель Ліліан Войнич – авторка найдосконалішого перекладу «Заповіту» Шевченка
Не следуйте за модой
— ощущайте её
Спасибо!
На указанный вами адрес было отправлено письмо.
Подтвердите, пожалуйста, свою подписку.