UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Гурт U2 дав концерт у київському метро

08 мая 2022

Артисти зі всього світу продовжують підтримувати Україну – не тільки словом, а й ділом. Так, услід за Анджеліною Джолі  до України завітали артисти рок-гурту U2 – культові рокери Боно та Енджі. Вони виступили у неділю пообіді на станції метро Хрещатик у Києві. Як повідомили музиканти у твіттері, у Київ вони приїхали на особисте запрошення президента Володимира Зеленського – щоб проявити свою солідарність з українським народом.

Для українських слухачів Боно та Енджі виконали кілька своїх гітів, зокрема, відому пісню Stand by me, яку перефразували як Stand by Ukraine. Цей гіт разом з ними виконав соліст гурут "Антитіла" Тарас Тополя, який ще на початку повномасштабного вторгення приєднався до лав ТРо та служить у батальйоні під Харковом.

Нагадаємо, що за останні два місяці в Україні побувало багато артистів та селебриті, які своїм приїздом демонструють підтримку українського народу в його боротьбі з російськими окупантами. Серед них – Шон Пенн, який прибув в Україну фактично в день повномасштабного вторгнення; режисер Кері Фукунага, який кілька тижнів готував їжу для українців, Анджеліна Джолі, Лів Шрайбер та інші.

Еще в разделе MUSIC

Популярное