Зої Кравіц і Ченнінг Татум зустрічаються?

Зої Кравіц і Ченнінга Татума бачили разом у Нью-Йорку, що спровокувало нові чутки про їхні стосунки. Уперше про них як пару заговорили в січні минулого року.

Кравіц і Татум закарбували разом в Іст-Віллідж. На знімках вони сміються, теревенять і прогулюються вулицями Нью-Йорка. На одному фото Кравіц їде на підніжках велосипеда BMX, обхопивши руками Татума. Їх бачили разом й іншого дня під час прогулянки та за купівлею холодної кави.

Чутки про побачення Кравіц і Татума вперше з’явилися у Twitter у січні минулого року, за кілька днів після розлучення Кравіц з її колишнім чоловіком Карлом Глусманом. Джерело швидко спростувало ці чутки, сказавши, що вони не зустрічаються, а працюють разом над проєктом.

У червні Deadline повідомив, що Татум знімається в режисерському дебюті Кравіц — жанровому трилері, що має назву "Pussy Island". Татум зіграє філантропа й технічного магната, який запрошує офіціантку, на ім’я Фріда, на вечірку на своєму приватному острові, де, як виявляється, відбувається щось зловісне. Кравіц розповіла виданню, що Татум був головним претендентом на роль і що вони разом працювали над сценарієм. Вона також сказала, що вони стали друзями в процесі роботи і що вона переконала Татума перестати носити Crocs.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.