UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Як правильно зібрати речі під час евакуації

13 марта 2022

РФ продовжує бомбардувати українські міста, майже зрівнюючи їх із землею та змушуючи мільйони українців тікати з власних осель. Багато хто зараз вирішує виїжджати з блокадних міст за допомогою евакуаційних поїздів і не знає, що треба з собою брати передусім. "Через великі скупчення людей (особливо на етапі розміщення в поїзді) почастішали випадки, коли батьки гублять своїх дітей. І добре, коли це відбувається по периметрі вокзалу, коли є хоч якийсь шанс знайтися, але вже зафіксовано не один випадок, коли мамі вдавалося проштовхнути свою дитину в поїзд, що йде, але через валізу не було змоги сісти самій", – зазначають на сторінці @bezdomnie.ua. Розповідаємо, як правильно зібрати речі під час евакуації. 

- Намагайтеся все найпотрібніше вмістити в рюкзак. Найкраще використовувати міцний рюкзак місткістю 30 л.

- По змозі беріть із собою тільки найпотрібніше (вода, документи, готівка, телефон/комп’ютер, зарядки до них та життєво необхідні ліки)

- Зробіть копії всіх документів (паспорт, права, документи на нерухомість, дитячі документи). Додатково їх можна завантажити в будь-який хмарний сервіс. У сервісі "Дія" тепер також уже доступні електронні документи.

- Дублікати ключів від нерухомості.

- Мобільні телефони та зарядні пристрої до них. Можна взяти з собою додатковий кнопковий телефон, який довго тримає батарею.

- Ліхтарик і мінімальний набір інструментів (мультитул, кишеньковий ніж, скотч).

- Засоби гігієни – зубна щітка, зменшені тревел-версії основних засобів.

- Змінна спідня білизна, шкарпетки, футболка.

- Швидкі калорійні перекуси, що не псуються (сухе печиво, шоколад і шоколадні батончики, консерви). 

Решту потім можна буде взяти у волонтерів, які чергують на кордонах і допомагають абсолютно всім – від дитячих памперсів до харчів та змінного одягу.

Еще в разделе LIFE

Популярное