UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Шон Пенн хоче воювати проти російської армії в Україні

12 июля 2022

Голлівудський актор і режисер Шон Пенн неодноразово висловлював підтримку Україні й допомагав нашому народові. Тепер же Шон хоче особисто долучитися до воєнних дій та вступити до лав ЗСУ, щоб захищати Україну від російських окупантів. Про це розповів соліст гурту «The Коля» — Коля Сєрга, який наразі служить у теробороні. За словами музиканта, він бачився з американським знаменитим актором і навіть потоваришував з ним. Чоловіки обговорювали службу й Пенн сказав, що має бажання воювати з російськими окупантами не тільки на інформаційному фронті, а й на передовій, і просив Колю допомогти йому з цим.

«Я їздив у складі пресгрупи. Подружився з ним. Він дуже-дуже крутий. Дуже зацікавлений не лише знімати документальне кіно, людина активно хоче долучитися до воєнних дій. Він міркує: „Мене ніхто не відпустить воювати. Може, через тебе можна?“. А я кажу: „Потім поговоримо“», — розповів співак в інтерв’ю проєкту «Гроші».

Нещодавно Шон Пенн відвідав Бучу й Ірпінь, щоб на власні очі побачити наслідки дій російських окупантів у нашій країні. Нині він знімає документальне кіно про війну та звірства загарбників в Україні.

Еще в разделе LIFE

Популярное