До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Неочікувано: яку вищу освіту отримали голлівудські зірки

Деякі люди з ранніх років знають, який карʼєрний шлях хочуть обрати, та впевнено слідують йому. Однак є й чимало тих, хто не впевнений, чим хоче займатися до кінця свого життя. Часто логічним першим кроком на шляху до пізнання себе є отримання певної форми освіти. Врешті, наші улюблені актори не вивчали театральну майстерність або улюблені письменники не отримували дипломи з літературознавства. Утім, те, що вони вивчали, найчастіше непрямим чином сприяло їхній нинішній професії.

Реклама

Ребел Вілсон — юриспруденція

Отримавши в 2009 році подвійний ступінь у галузі мистецтва та права в Університеті Нового Південного Уельсу в Сіднеї, Ребел Вілсон так само спритно розуміється на юридичному жаргоні, як і на дотепних жартах для своїх комедій.

Крісті Тарлінгтон — східна філософія та порівняльне релігієзнавство

Після перерви в моделюванні, Крісті Тарлінгтон вступила до Нью-Йоркського університету, щоб вивчати порівняльне релігієзнавство та східну філософію, закінчивши навчання з відзнакою в 1999 році.

Рашида Джонс — релігія та філософія

Випускниця Гарвардського університету 1997 року Рашида Джонс вивчала релігію та філософію, а також була активно залучена до клубу виконавського мистецтва під час навчання в коледжі.

Руні Мара — психологія, міжнародна соціальна політика та некомерційні організації

У 2010 році Руні Мара закінчила Нью-Йоркський університет, де вивчала некомерційні організації. Причина тому — сімейній традиції участі у благодійних справах.

Наталі Портман — психологія

Ступінь психолога часто добре служить акторові. Наталі Портман, ще одна випускниця Гарвардського університету, здобула свій "Оскар" за роль прими-балерини Ніни у фільмі Даррена Аронофскі "Чорний лебідь" 2010 року. Безсумнівно, її талант до дослідження життя її персонажів підкріплений її дипломом психолога.

Кріс Мартін — грецька та латинська мови

Навчаючись в Університетському коледжі Лондона, Кріс Мартін з Coldplay отримав ступінь з вивчення стародавнього світу з відзнакою з грецької та латини. Безперечно, будучи автором пісень, потрібно спочатку знати класику.

Том Форд — архітектура інтер'єру

Американський модельєр вивчав архітектуру інтер’єру в нью-йоркській Школі дизайну Парсонса за десять років до того, як у 1994 році вийшов на сцену моди як креативний директор Gucci. Його скульптурний і чіткий крій, безсумнівно, — це око та робота архітектора, бо що таке мода як скульптура в русі?

Міучча Прада — доктор політичних наук

Щоб відірватися від сімейного міланського модного бізнесу, Прада вивчала політологію. Звісно, пізніше вона стала одним із найвидатніших дизайнерів в історії.

Діана фон Фюрстенберг — економіка

Дизайнерка, яка популяризувала сукні на запах у 1970-х роках, Діана фон Фюрстенберг вивчала економіку в Женевському університеті.

Дакота Феннінг — жіночі дослідження

Акторка в 2016 році закінчувала Нью-Йоркський університет за спеціальністю "жіночі дослідження" й продовжувала зніматися в кіно. Це, мабуть, було дуже круто мати її як одногрупницю.

Едді Редмейн — історія мистецтва

Подібно до Стівена Гокінга, за роль якого він отримав премію "Оскар" у фільмі "Теорія всього", Едді Редмейн закінчив Кембриджський університет після вивчення історії мистецтва. Редмейн написав свою останню дисертацію про International Klein Blue, п’янкий синій відтінок, створений французьким художником середини століття Івом Кляйном.

Джоді Фостер — афроамериканська література

Інтелект Джоді Фостер бездоганний. Вивчаючи афроамериканську літературу в Єльському університеті та отримавши диплом з відзнакою в 1985 році, Фостер написала дисертацію про письменницю Тоні Моррісон.

Г'ю Джекман — комунікації

Взявши перерву в якості вчителя фізкультури в Англії, Г’ю Джекман у 1991 році закінчив Технологічний університет Сіднея, отримавши ступінь спеціаліста з комунікацій – один із перших випусків університету.

Єва Лонгорія — кінезіологія

І найдивовижнішим у цьому списку є те, що Єва Лонгорія отримала ступінь бакалавра наук з кінезіології в Техаському університеті A&M.

За матеріалом vogue.com.au

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.