UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Канал «Україна» повертається в ефір

18 апреля 2022

18 квітня частина проєктів каналу "Україна", які мають мільйони прихильників, повертаються до глядачів в ефірі телеканалу «Індиго TV». Відтепер знов виходитимуть програми "Ранок з Україною", "Зірковий шлях", "Місія: краса", "Свекруха чи невістка", а також серіали власного виробництва.

«З першого дня війни канал „Україна“ розпочав боротьбу на інформаційному фронті. Ми були і є одним з виробників і трансляторів марафону „Єдині Новини“. Водночас ми відчуваємо великий суспільний запит на додатковий контент, який допомагає адаптуватися в нових реаліях, облаштувати життя в умовах військово часу, давати емоційну підтримку. Ми вже запустили на наших YouTube-каналах оновлені „Ранок з Україною“ та „Зірковий Шлях“, запускаємо цієї суботи „Говорить Україна. Хроніки незламності“, і бачимо високу цікавість до цих проєктів. На мою думку, запуск улюблених програм і серіалів каналу „Україна“ в ефірі „Індиго TV“ матиме важливий терапевтичний ефект — допомагатиме людям емоційно, психологічно відновлюватись в умовах цієї страшної, виснажливої війни», — говорить директорка телеканалу «Україна» Вікторія Корогод.

Разом зі своїми глядачами ведучі каналу «Україна» проживатимуть складні реалії війни, знайомитимуть з історіями мужності та спротиву українців, говоритимуть про шлях до перемоги та внесок у неї кожного українця, підтримуватимуть, інформуватимуть, ділитимуться корисними порадами.

Щодня в ефір виходитимуть прем’єрні випуски «Зіркового Шляху» у спеціальному форматі, актуалізованому для воєнного часу. «Ранок з Україною», який цього тижня повернувся до глядачів на Youtube-каналі, в ефірі «ІндигоTV» виходитиме тричі на тиждень – у понеділок, середу та п’ятницю о 9:01. З понеділка по п’ятницю на глядачів чекають улюблені випуски мейковер-шоу «Місія: краса», кулінарного шоу «Свекруха чи невістка», таємниці «Реальної містики» з Андрієм Дебріним, розслідування «Агентів справедливості». Також в ефірі «ІндигоTV» виходитимуть улюблені серіали каналу «Україна». Вже з наступного тижня до глядачів повертається медична драма «Черговий лікар», перший український серіал про рятувальників «Виклик», мелодрама «Обручка з рубіном»

Телеканал «Україна» й далі працюватиме у форматі «Єдині новини» та допомагатиме тримати інформаційний фронт.

Еще в разделе LIFE

Популярное