UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Іноземні рятувальники-волонтери прибули до України ліквідовувати наслідки російського вторгнення

19 апреля 2022

Волонтери екстрених служб зі США, Австралії, Німеччини та Польщі приїхали допомагати українським рятувальникам. Про це повідомила пресслужба Державної служби з надзвичайних ситуацій України. 

За інформацією ДСНС України, щоб допомогти українським колегам у ліквідації наслідків війни, в Україну вже приїхали 11 професійних пожежників і рятувальників. Іноземні фахівці на волонтерських засадах допомагатимуть у деокупованих українських містах і селищах.

Іноземні рятувальники вже побували в Бородянці й Гостомелі — населених пунктах на Київщині, які зазнали критичних руйнувань через російське вторгнення. З фахівцями зустрілися міністр внутрішніх справ Денис Монастирський та Голова ДСНС України Сергій Крук. Міністр наголосив, що для МВС України присутність і допомога волонтерів — це надзвичайно важлива підтримка. Він подякував іноземним фахівцям за їхню мужність, сміливість і бажання допомогти Україні. Нині рятувальники працюють у населених пунктах Київської області, де їх долучать до розбирання завалів та розблокування будівель.

Матеріал про героїчну роботу рятувальників України в різних містах — дивіться за посиланням

#STANDWITHUKRAINE ·

Еще в разделе LIFE

Популярное