UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Документи не горять: як отримати «єДокумент» в «Дії»

11 марта 2022

Кабмін затвердив порядок використання тимчасового цифрового посвідчення особи «єДокумент». Послуга допоможе українцям, документи яких були втрачені під час військових дій.

У кожного з нас війна відібрала звичне життя, у багатьох – роботу й навіть житло, а хтось позбувся і всіх документів, рятуючись від бомбардувань і пожеж. Тепер проблему втрачених документів вирішено: послуга «єДокумент» надасть можливість підтверджувати свою особу.

Посвідчення визнаватимуть органи державної влади, Національна поліція України та  військові на блокпостах. Документ діятиме у воєнний час і буде автоматично доступний кожному користувачеві програми «Дія». «єДокумент міститиме всю потрібну інформацію та QR-код для підтвердження особистості», – зазначив у своєму зверненні прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Отримати «єДокумент» дуже просто: достатньо просто оновити застосунок у Play Market або App Store – і документи відразу підтягнуться. Послуга доступна й для тих українців, які не міняли свій паспорт на ID-карту.

#STANDWITHUKRAINE ·

Еще в разделе LIFE

Популярное