До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Діти вітають захисників та захисниць зі святом: спеціальний проєкт в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?"

Всеукраїнська програма ментального здоров’я "Ти як?", яка впроваджується за ініціативою першої леді Олени Зеленської, представляє спеціальний проєкт до Дня захисників і захисниць України. У короткому відеоролику українські діти звертаються до них, вкотре нагадуючи, як ними пишаються, вірять в них і чекають вдома. У простих, щемких і щирих дитячих словах лунає все, що відчувають українці до тих, хто став на оборону держави.

Реклама

Мета проєкту — підтримати захисників і захисниць України. До проєкту були залучені діти з різних міст, а також ті, що пройшли психологічну реабілітацію в таборі Gen. Ukrainian. Всі вони пережили травматичні події війни — стали свідками вбивств, пройшли через бомбардування, обстріли, перебували в окупації, зазнали насильства, переживають втрату батьків. Діти у ролику відповідають на водночас складні та прості запитання: "Що для тебе Україна?", "Герой — це хто?", "Що для тебе ЗСУ?", "Про що ти мрієш?", "Що будеш робити в День Перемоги?", "Що ти хочеш сказати військовим?"

Відео з дитячими привітаннями було передано подружжю воєнних фотографів Костянтину та Владі Ліберовим. Вони вирушили до українських військових та медиків, що працюють на східному та південному напрямках, щоб показати їм звернення дітей та зафіксувати емоції наших захисників та захисниць.

Проєкт створений у партнерстві з громадською організацією Gen.Ukrainian, комунікаційною агенцією Public Kitchen та Координаційним центром з психічного здоров'я при Кабінеті Міністрів України. У відео звучить музика MONATIK, амбасадора Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?".

Автори відео — фотографи Олексій Брагарник, Костянтин та Влада Ліберови

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.