UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Деніел Редкліфф продає мантії «Гаррі Поттера» для допомоги Україні

05 мая 2022

Британський актор Деніел Редкліфф, відомий за серією фільмів про Гаррі Поттера, що ґрунтуються на книгах Джоан Роулінг, не залишився осторонь війни в Україні й вирішив допомогти сім’ям і дітям, які постраждали через російську агресію. У своєму Instagram-акаунті актор оголосив про продаж мантій та краваток чарівників з кіносаги. Усі вторговані гроші він передасть на допомогу українцям.

Деніел Редкліфф

Зірка "Гаррі Поттера" у сторіз і в шапці свого профілю в Instagram додав посилання на сайт, де можна придбати одяг та аксесуари чарівників різних факультетів Гоґвортсу. "Ми збираємо кошти на підтримку сімей і дітей в Україні. Частину коштів з кожної проданої мантії (доставка — безплатна) ми надішлемо на підтримку українських сімей", — ідеться на сайті Magicartz. Нагадаємо, що з першого дня вторгнення рф в Україну Деніел Редкліфф підтримував українців та закликав зупинити кровопролиття в нашій країні.

Еще в разделе LIFE

Популярное