
1,4 млрд гривень надали бізнеси SCM та Фонд Ріната Ахметова на допомогу Україні
Україна й далі бореться за свою незалежність і свободу, а головна справа кожного з нас – всіляко їй допомагати. Хтось це робить на передовій, хтось опікується волонтерством, а хтось щодня підтримує економічний фронт. Одну з провідних позицій серед усього українського бізнесу тут посіла група компаній SCM, яка разом з Фондом Ріната Ахметова та ФК "Шахтар" за 40 днів з моменту широкомасштабного вторгнення передала на допомогу нашій країні 1,4 млрд гривень. І кожен новий день ця цифра стає дедалі більшою.
До цієї суми входить гуманітарна допомога цивільним (харчові продукти, ліки, речі першої потреби, евакуація, шелтери тощо), а також підтримка ЗСУ й ТрО в десятках міст (одяг, засоби індивідуального захисту, аптечки тощо). Її напрями та обсяги визначаються в координації з центральною та місцевою владою.
SCM надав у перші дні вторгнення 100 млн грн територіальній обороні Києва. А «Метінвест» підготував близько 6000 спальних місць для вимушених переселенців, а також забезпечує їх товарами першої потреби. Зі сталі «Метінвесту» вже виготовили та передали близько 40 тисяч залізних їжаків нашим захисникам, а також тисячі пластин для бронежилетів. Група здійснює закупівлю засобів захисту для ЗСУ і ТрО на суму 345 млн грн.
Також ДТЕК безоплатно постачає електроенергію медичним установам, військовим і силовим структурам, виробникам хліба в Києві, Донецькій і Дніпропетровській областях, лише за березень – на 32 млн грн. Також ДТЕК передав майже 300 тонн вугілля для евакуаційних поїздів «Укрзалізниці» та 100 тонн для потреб місцевих громад.
Від початку повномасштабної війни Фонд Ріната Ахметова передав Україні понад 500 тис. одиниць медикаментів та понад 60 тис. продуктових наборів. Гуманітарна допомога від Фонду допоможе вижити 720 тис. людей.
Еще в разделе LIFE
Популярное

Світ має знати: як виживають захисники Маріуполя просто зараз

Як правильно говорити українською: позбуваємося росіянізмів

«Я маю танцювати про це»: дівчина, що втратила батька в Ірпені, присвячує йому свій виступ на міжнародних змаганнях

The Rasmus переспівали пісню Stefania українського гурту Kalush Orchestra

10 фільмів про Другу світову війну, які висвітлюють події з різних сторін

Буковинський кептар і гуцульський сердак: все про костюми Kalush Orchestra на «Євробаченні – 2022»

Портрет нації: мами-українки на світлинах початку ХХ століття

Kalush Orchestra закликали світ врятувати захисників Маріуполя та Азовсталі

Говорити як гуцул: кілька слів та зворотів, які збагатять вашу українську

Історія червоної сукні Valentino

Етель Ліліан Войнич – авторка найдосконалішого перекладу «Заповіту» Шевченка

Портрет нації: як жили на Закарпатті 100 років тому
Не следуйте за модой
— ощущайте её
Спасибо!
На указанный вами адрес было отправлено письмо.
Подтвердите, пожалуйста, свою подписку.