До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

"Інтермеццо": новий роман Саллі Руні виходить восени

Восени 2024 року у світових книгарнях з'явиться нова книга однієї з найпопулярніших письменниць нового покоління, авторки "Нормальних людей" Саллі Руні. Новий роман, який отримав назву "Інтермеццо", розповідає про двох братів, Пітера та Івана Коубеків із Дубліна, та їхні заплутані стосунки після смерті батька. Книга стане четвертим романом Руні з моменту її дебюту "Розмови з друзями" у 2017 році.

Саллі Руні

Сюжет Intermezzo зосереджений на двох братах — Пітері та Івані Коубеках, дублінському адвокаті та шахісті. Маючи небагато спільного, після смерті батька вони починають спілкуватися. 30-річний Пітер — успішний, компетентний і, очевидно, неприступний, який після смерті батька намагається впоратися з кризою за допомогою ліків та налагодити стосунки з двома дуже різними жінками — своїм першим коханням Сільвією та Наомі, студенткою коледжу, для якої життя — це один довгий жарт.

Реклама

Іван — 22-річний шахіст, який завжди вважав себе незграбним, самотнім, антитезою своєму успішному старшому братові. У перші тижні після втрати батька Іван зустрічає Маргарет, жінку значно старшу за себе, і їхні життя переплітаються. Для двох засмучених братів і людей, яких вони люблять, цей новий період у житті — період відчаю та водночас можливостей — стає шансом дізнатися, скільки може вмістити в себе одне життя, не зламавшись.

Саллі Руні — 33-річна письменниця родом з Ірландії. Дебютувала в 2017 році з романом "Розмови з друзями", у 2018 році вийшли "Нормальні люди", у 2021 році — третій роман "Де ж ти дівся, світе мій прекрасний?". З другим романом Саллі Руні потрапила до списку номінантів на Букерівську премію та здобула нагороду British Book Award. 2020 року "Нормальні люди" були екранізовані BBC, головні ролі в серіалі зіграли Дейзі Едгар-Джонс та Пол Мескаль.

"Нормальні люди"

За свої відверті й чутливі тексти, у яких авторка зображує стосунки покоління 30-річних, Саллі Руні здобула серед медіа статус "Селінджера для мілленіалів". Українською всі три романи Саллі Руні вийшли у "Видавництві Старого Лева".

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.