Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

30 років присутності: вийшла антологія сучасного українського мистецтва

26 июля 2022

В Україні вийшла книжка, що має бути в колекції кожного поціновувача сучасного мистецтва — вона дістала назву «30 років присутності» і присвячена історії українського мистецтва. Понад 200 сторінок ювілейного тритомного видання розповідають про найважливіших українських митців.

Всі митці, про яких ідеться в книжці, репрезентують кілька поколінь художників і художниць. Це не рейтингове видання, тож містить інформацію як про метрів українського мистецтва, з-поміж яких Тіберій Сільваші та Олександр Сухоліт, так і молодих художників — наприклад, Марію Куліковську та графіті-артиста Apl315. Книжка стала продовженням серії «Сучасні українські художники» (теперішньому виданню передували «20» і «25 років присутності»). 

 
 

Книжка вийшла у видавництві Art Huss за ініціативи платформи Abramovych.Art і куратора Ігоря Абрамовича. За словами Ігоря Абрамовича, робота над книжкою мала на меті якомога змістовніше розповісти аудиторії про покоління творців, ровесників нашої держави.

Еще в разделе BOOKS

Популярное