UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

З ювілеєм, Залізний Арні!

30 июля 2022

Актор, спортсмен, екоактивіст, колишній губернатор Каліфорнії та й до того ж надзвичайно сильна людина – і це не лише про фізичні якості, – Арнольд Шварценеггер сьогодні, 30 липня, святкує своє 75-річчя. П’ятиразовий володар титулу «Містер Всесвіт» не потребує представлення – його знає кожен мешканець нашої планети. Найвідоміший у світі бодібілдер, легендарна зірка кіно – без нього золота ера бойовиків 1980–90-х була б неможлива, адже він і є уособленням цієї епохи.

Ну, а серед українців Арнольд Шварценеггер і без того має залізний авторитет і повагу за свою принципову та жорстку позицію щодо оцінки повномасштабної російської навали на Україну.

На честь ювілею «Містера Всесвіт» пропонуємо згадати його найяскравіші образи, щоб вкотре переконатися: у будь-якій справі Залізний Арні незмінно має впевнений та життєствердний вигляд. За все це ми його і любимо!

Еще в разделе CINEMA

Популярное