До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

У прокат виходить документальна стрічка "Довга Доба" Алана Бадоєва

10 лютого в український прокат виходить документальний фільм "Довга Доба" режисера Алана Бадоєва. До створення стрічки долучилися 12 тисяч українців, які фільмували російські злочини на свої телефони — власне, стрічка є хронікою перших днів війни, знятою очевидцями. Загалом команда Алана Бадоєва отримала понад 200 тисяч годин матеріалу, на основі якого народився двогодинний фільм.

Всеукраїнська прем'єра стрічки має благодійну мету — допомогти важкопораненим військовим. Безкоштовні покази фільму пройдуть під слоганом "Зроби донат — врятуй життя захисника" та відбудуться в мережі кінотеатрів Multiplex у всій Україні. Кожен українець може отримати квиток за донат, а усі кошти спрямують на лікування військових.

Реклама

"У ці важкі часи нам всім потрібно натхнення, — коментує режисер Алан Бадоєв. — Цей фільм — про хоробрих людей та їхні особисті історії, водночас він про кожного з нас. Ми не просто зануримось у спогади перших місяців повномасштабного вторгнення, а закарбуємо їх у нашій пам’яті заради спільного майбутнього українців".

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.