У Києві відбудеться благодійний показ фільму "Поема про море" про Каховську ГЕС

16 червня в Києві відбудеться благодійний показ фільму "Поема про море" (1958) за сценарієм Олександра Довженка, який розповідає про будівництво Каховської ГЕС. Усі гроші від квитків буде перераховано на ініціативу режисерів Андрія Литвиненка та Тетяни Дородніциної, які зараз допомагають постраждалим у Херсонській області.

"Поема про море" — стрічка режисерки Юлії Солнцевої, знята за сценарієм її чоловіка, письменника Олександра Довженка. Фільм розповідає про будівництво Каховської ГЕС та людські драми учасників і жертв її будівництва. Сценарій "Поеми про море" Олександр Довженко написав вже важко хворим. Для майбутньої кінострічки хронікери-оператори зафіксували на плівку панораму Каховського будівництва, перекриття Дніпра, затоплення котловану та інші етапи будівництва.

Довженко закінчив підготовчу роботу і до останнього сподівався встигнути зафільмувати стрічку, але пішов з життя напередодні першого дня знімань. Закінчувала фільм його дружина Юлія Солнцева.

Показ стрічки відбудеться 16 червня о 19:30 в кінотеатрі KINO42.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.