UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Сценарист «Карткового будинку» знімає документальний фільм про звірства в Бучі

15 апреля 2022

Шон Пенн та Кері Фукунага – не єдині кінематографісти, які не побоялися приїхати в Україну й на власні очі побачити злочини російської армії. До них доєднався сценарист та шоуранер Бо Віллімон, відомий роботою над серіалом «Картковий будинок». Віллімон приїхав в Україну, щоб зняти документальну стрічку про звірства російських військ у Бучі. Кінематографіст уже встиг відвідати Бучу й Бородянку.

Фото: Vanity Fair

«Бо Віллімон приїхав до України, щоб зібрати матеріали про жорстокі звірства росіян у Київській області. Драматург хоче розповісти всьому світові правду про геноцид українців та героїчний опір українського народу», – написали на сторінці Бучанської міської ради у фейсбуку. В інтерв’ю виданню «Обозреватель» сценарист зізнався, що вражений побаченим.

«Сьогодні ми бачили Бородянку, Бучу – неймовірні масштаби спустошення та втрат, яких людям довелося зазнати. На мене все це справило потужний емоційний вплив. Водночас на в’їзді до міста ми побачили велику двокілометрову чергу з машин людей, які намагаються повернутися додому. Посеред цього спустошення є надія та натхнення, так само як і в самих українцях». За словами Віллімона, у фільмі він покаже історії звичайних людей, які стикнулися з війною.

Робін Райт та Бо Віллімон

Бо Віллімон – американський сценарист і драматург. Серед найгучніших його робіт – «Березневі іди» (він був співсценаристом разом з Джорджем Клуні), «Картковий будинок» та серіал «Перші» для Hulu. За сценарій до фільму «Березневі іди» разом з колегами був номінований на премію «Оскар».

Еще в разделе CINEMA

Популярное