Премію "Еммі-2023" перенесли через страйки акторів та сценаристів

Премію "Еммі", яка цьогоріч мала відбутися 18 вересня, перенесли на наступний рік. Причина — страйки профспілок сценаристів та акторів, що тривають в Голлівуді вже кілька місяців. Вручення премії відбудеться 15 січня 2024 року.

Зендая на церемонії "Еммі"-2022
Зендая на церемонії "Еммі"-2022

Варто сказати, що скасування та перенесення церемонії — певною мірою резонансна подія для Голлівуду, адже це стало першим випадком, коли премія "Еммі" була відкладена, починаючи з 2001 року — тоді її змушені були перенести через теракт 11 вересня. Тепер нова дата ставить церемонію "Еммі" прямо в розпал сезону зимових нагород — зокрема, на 7 січня вже запланований "Золотий Глобус".

Нагадаємо, страйки акторів та сценаристів розпочалися ще у травні цього року, коли на вулиці Лос-Анджелеса та Нью-Йорка вийшли тисячі робітників кіноіндустрії. Це стало наймасштабнішим страйком у Голлівуді за останні 60 років. Серед головних вимог — збільшення заробітної платні та надання гарантій того, що їхня робота у майбутньому не буде замінена штучним інтелектом.

Джейн Фонда бере участь у страйку
Джейн Фонда бере участь у страйку

Організатори страйків — профспілка акторів (SAG). До мітингів доєдналися відомі актори — серед них Джейн Фонда, Сьюзен Сарандон, Гілари Дафф, Джейсон Судейкіс. За умовами страйків, паралельно актори не можуть брати участь у промокампаніях фільмів, кінофестивалях та кастингах на нові проєкти. Загалом бастує понад 65 тисяч учасників.

Сьюзан Сарандон
Сьюзан Сарандон

Щодо "Еммі", то нагадаємо, що лідером за кількістю номінацій цього року є американський серіал "Спадкоємці" — він змагатиметься за премію одразу в 27 категоріях. Ще один рекордсмен студії HBO — комедійне шоу "Білий лотос", яке має п'ять номінацій.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.