Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

5 художніх фільмів про терористичні атаки та їхні наслідки

14 июля 2022

За багато десятиліть терористи стали стандартними й постійними лиходіями в голлівудських бойовиках. Однак, коли реальні терористичні атаки відбуваються в різних куточках планети, кінематографісти реагують відповідно й створюють глибокі драматичні фільми, які не лише висвітлюють деталі тих чи інших трагічних подій, а й передають весь біль та емоції, з якими доводиться зіштовхуватися жертвам та очевидцям атак.

«Мюнхен», 2005
Кадр з фільму «Мюнхен», 2005Кадр з фільму «Мюнхен», 2005

Історичний драматичний фільм «Мюнхен», що його зняв Стівен Спілберг за мотивами книжки Джорджа Джонаса «Помста» 1984 року, розповідає про операцію «Гнів Божий» — таємну відплату ізраїльського уряду Організації визволення Палестини після бійні в Мюнхені під час літніх Олімпійських ігор 1972 року. У 2006 році «Мюнхен» дістав п’ять номінацій на премію «Оскар», а у 2017 році The New York Times визнала його одним з найкращих фільмів XXI століття.

«Лондонська річка», 2009
Кадр з фільму «Лондонська річка», 2009Кадр з фільму «Лондонська річка», 2009

Драматичний фільм «Лондонська річка» зосереджує увагу на історіях двох людей, які шукають своїх дітей після серії терористичних актів у Лондоні в липні 2005 року. Цей фільм надзвичайно емоційно й реалістично зображує сім’ї, що розпадаються від горя після таких трагічних подій.

«День Патріота», 2016
Кадр з фільму «День Патріота», 2016Кадр з фільму «День Патріота», 2016

Американський бойовик «День Патріота» — це історія про вибухи під час Бостонського марафону у 2013 році та подальше полювання на терористів. Фільм ґрунтується на книжці Кейсі Шермана і Дейва Веджа «Сильний Бостон».

«Готель Мумбаї», 2018
Кадр з фільму «Готель Мумбаї», 2018Кадр з фільму «Готель Мумбаї», 2018

Фільм «Готель Мумбаї» розповідає про атаки в Мумбаї у 2008 році в готелі Taj Mahal Palace. Кожен кадр стрічки наповнений як важливими деталями, так і емоціями. Інтенсивний, карколомний і глибоко гуманний «Готель Мумбаї» – це складна, напружена історія, що не може не приголомшити.

«22 липня», 2018
Кадр з фільму «22 липня», 2018

Стрічка «22 липня» розповідає про терористичні акти в Норвегії у 2011 році, поєднуючи напругу трилера та емоційну резонансність драми. Сюжет фільму перегукується з книжкою «Один з нас» Осне Сеєрстад. «22 липня» дає змогу глядачам зануритися в історію та зрозуміти людей, які зіштовхнулися з наслідками тероризму.

кино ·

Еще в разделе CINEMA

Популярное