До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

У Чикаго відкривається перша персональна виставка Вірджила Абло

Музей сучасного мистецтва Чикаго представляє першу музейну експозицію, присвячену творчості дизайнера Вірджила Абло. Виставка називається "Вірджил Абло: Засоби мови" (Virgil Abloh: "Figures of Speech").

Вірджил Абло

Вірджил об'єднує у собі багато ролей: він і візуальний художник, і музикант, графічний дизайнер, і модельєр, і архітектор. Абло зацікавився музикою і дизайном ще в ранньому віці, де черпав натхнення у міській культурі Чикаго. Він вивчав архітектуру в Іллінойському технологічному інституті. Після інституту подружився з Каньє Вестом і приєднався до його творчої команди, яка працювала над обкладинками альбомів, проектами концертів і мерчендайзингом. 2013 року Абло заснував власний модний бренд Off-White™, а 2018-го став креативним директором чоловічого одягу в Louis Vuitton.

Реклама

<b>Вирджил Чикаго</b>

Виставка в Чикаго представить основні моменти кар'єри Абло, включно з інтересами художника в музиці, моді, архітектурі і дизайні. На ній покажуть речі з колекцій Off-White, ескізи і особисті записи дизайнера. Також куратори покажуть документальний фільм і архівні фотографії Вірджила, присвячені його кар'єрі з моменту заснування бренду.

Виставка триватиме з 10 червня до 22 вересня 2019 року.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.