UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

У Києві пройде виставка дитячих малюнків, створених під час війни

04 июля 2022

Від початку повномасштабної війни метрополітен став для українців місцем, де всупереч усьому життя триває. Українці тут ночують, слухають концерти й навіть святкують весілля. А 9 липня в київському метро, на станції "Золоті ворота", відкриється проєкт “Діти. Війна. Майбутнє” – виставка дитячих малюнків, створених під час війни в Україні. Малюнки для виставки надав проєкт “Мамо, я бачу війну”, який створює колаж з дитячих творів для благодійного NFT-аукціону та цифровий музей.

До експозиції ввійшли 300 дитячих малюнків – зворушливих, пронизливих, чесних, болісних. Діти малюють не тільки війну – ракети, літаки чи вибухи, що бачать навкруги себе, а й власні відчуття та емоції, а також близьких – батьків, улюблених тварин і навіть іграшки.

  
"У бомбосховищах і вагонах метро, паркінгах чи за “двома стінами” діти залишаються дітьми, – кажуть організатори проєкту. – Вони граються і досліджують світ, малюють свої мрії, страхи та сподівання. Ми виставимо в метро 300 малюнків українських дітей, які на власні очі побачили та відчули весь жах війни. Через війну в Україні сотні дітей залишилися без батьків, рідних домівок та нормального дитинства. Ми маємо привернути увагу світу й захистити дітей та їхнє майбутнє.  
 

Проєкт ініціював Благодійний фонд Future for Ukraine, щоб привернути увагу до проблем дітей, які постраждали внаслідок війни в Україні.

Еще в разделе ART

Популярное