До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Reface оживив відомі київські мурали до Дня Києва

Чудовий подарунок до дня Києва підготували Reface. Нова функція в популярному застосунку, який придумала українська кампанія й полонила рік тому весь світ, тепер дає змогу оживляти стритартові пам’ятки й зображення за допомогою власного обличчя. "Оживили" найвідоміші в Києві пам’ятки — наприклад, мурал "Відродження" на Андріївському узвозі.

Reface запустив нову функцію Swap Animation. Функція дає змогу користувачам переносити своє обличчя на картини, статуї, постери, персонажів відеоігор та анімувати їх за допомогою музики й інших звуків. У самому застосунку користувачі можуть фото свого обличчя розмістити на зображенні улюбленого муралу Києва. "Ми хочемо, щоб застосування нової функції передусім мало креативний характер. Користувачі можуть оживляти не тільки світлини й переносити своє обличчя на них, а й пам’ятки архітектури або картини. Вірю, що технології можуть дати друге життя мистецтву. Такі експерименти завжди були цікаві команді, тому вирішили що День Києва — це найкраща можливість оживити стритарт міста й показати застосування нової технології", — розповідає СЕО та співзасновник Reface Діма Швець.

Реклама

Нагадаємо, Reface — один з найвідоміших у світі українських застосунків, що дає змогу розмістити власне селфі у відео зі знаменитостями. Застосунок посів перше місце в американському AppStore в категорії "Розваги" у вересні 2020 року й випередив TikTok та Instagram. Серед його шанувальників — Ілон Маск, Джастін Бібер і Майлі Сайрус.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.