До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Дерево життя: PhotoVogue оголосив про початок міжнародного конкурсу для митців

Цьогорічний конкурс PhotoVogueGlobalOpenCall за темою "Дерево життя: любовний лист до природи" — це ода неймовірній красі світу та безлічі створінь, які його населяють. Конкурс відкритий для будь-яких жанрів та стилів: документальні фотографії дикої природи, екологічні fashion-знімання в лісі чи навіть відео про симбіотичні стосунки в екосистемах.

Фото: Imraan Christian @imraanchristian
Фото: Imraan Christian @imraanchristian

Реклама

"Наш заклик виходить за межі пошуку візуальних талантів, прагнучи виховувати послання співчуття, поваги та захоплення природою та всіма тваринами. Ми виступаємо за фундаментальну зміну того, як ми взаємодіємо з нашою планетою та її мешканцями, наголошуючи не лише на чудовому світі природи, але й на глибокій любові та зв’язку між людьми та тваринами, поширюючи це на ширшу спільноту життя, яка нас оточує", — коментують організатори.

Фото: Miles Schleifer @mileswiedavis
Фото: Miles Schleifer @mileswiedavis

Цей відкритий конкурс дає митцям можливість бути представленими на фестивалі PhotoVogue 2024 у Мілані та в публікації у випуску Vogue. Двоє митців, які подадуть найпереконливіші роботи, також отримають грант у розмірі 5000 доларів кожен на підтримку свого творчого розвитку. Крім того, учасники мають можливість для віртуальних сесій один на один з експертами галузі.

Фото: Kin Chan Coedel @kinbykin. Kampot with His Baby Yak, 2023.
Фото: Kin Chan Coedel @kinbykin. Kampot with His Baby Yak, 2023.

Vogue також починає співпрацю з ParleyfortheOceans для глобального відкритого конкурсу PhotoVogue. Активна позиція Parley — проти зміни клімату та втрати біорізноманіття — перегукується з основними цінностями цьогорічної ініціативи. PhotoVogueGlobalOpenCall 2024 підтримуватиме цілі сталого розвитку. Тема "Дерево життя: любовний лист до природи" керуватиме не лише цьогорічним відкритим конкурсом, але також стане наріжним каменем наступного фестивалю PhotoVogue.

Фото: Amy Woodward @amywoodwardphoto
Фото: Amy Woodward @amywoodwardphoto

Як подати заявку

Подання прийматимуться на Picter до 29 квітня включно. Комісія з персоналу Vogue та міжнародних експертів із візуального мистецтва оцінюватиме заявки, забезпечуючи широку й інклюзивну перспективу.

"Наша мета — спонукати до відновлення зв’язку зі світом природи. Митці, у вас є сила стати поштовхом до цього пробудження, передаючи істини й ідеї, які виходять за межі законів і слів. Ваше мистецтво — це каталізатор змін", — коментує АлесіяГлавіано, керівниця GlobalPhotoVogue та директорка фестивалю PhotoVogue.

Докладніше про OpenCall дізнайтеся на сайті PhotoVogue.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.