До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Artists support Ukraine: антивоєнні роботи українських митців

Вся країна нині намагається докричатися до західного світу та розповісти про війну в Україні. Працює над цим і художній проєкт Artists Support Ukraine, що його ініціювала агенція Port Agency та культурна менеджерка Катя Тейлор. Проєкт закликає світову культурну спільноту виступити на підтримку України. До ініціативи вже доєдналися 38 художників, які підготували роботи з особистими історіями про війну. Ці роботи стали основою виставки Ready-To-Show для всіх, хто хоче зробити український куточок у будь-якій культурній інституції світу. Знайти всі матеріали для виставки можна за посиланням.

Автор – Маша Шубіна (Фото – @artists.support.ukraine)

Свої антивоєнні роботи представили українські художники Алевтина Кахідзе, Антон Логов, APL315, Данило Галкін, Ганна Грабарська, Ігор Гусєв, Юлія Бєляєва, Kinder Album, Марія Куліковська, Маша Шубіна, Оксана Левченя, Олексій Золотарьов, Олександра Ковальова та Олексій Сай. Про проєкт розповідає Катя Тейлор.

Реклама
Автор – Алевтина Кахідзе (Фото – @artists.support.ukraine)

"Перші три дні проєкт робився правою рукою та голосовими повідомленнями, поки лівою я вела машину на Захід. Нині я в Ужгороді в порівняній безпеці. За ці 10 днів різної роботи й допомоги я зрозуміла, що треба й далі робити те, що робиш найкраще. Я розумію, що можу бути ефективнішою у своєму професійному полі. І тому зосередила всі сили на тому, щоб поширити якомога більше інформації про війну, про те, що відбувається в Україні, і достукатися до найдальших куточків планети. У проєкті представлено 38 робіт українських художників та ілюстраторів. За кожною з них чиєсь життя. Життя, яке може бути в небезпеці просто зараз. Міжнародні інституції й художники щодня долучаються до проєкту. Ми сподіваємося, що голос України почують, а війну буде припинено якнайшвидше спільними зусиллями".

Фото – @artists.support.ukraine

Якщо ви репрезентуєте культурну інституцію за кордоном і хочете зробити виставку українських митців, пишіть на [email protected] із запитом щодо матеріалів.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.